Czym różnimy się od innych firm?

     W „Black Angel" obowiązuje klasyczny model japońskiej dyscypliny.

Nasi pracownicy systematycznie przechodzą rygorystyczne testy oraz specjalistyczne szkolenia zawodowe. Każdego dnia nasi pracownicy, gdy nie wykonują swoich zadań służbowych poddawani są wielogodzinnym morderczym treningom wg. programów szkoleń elitarnych jednostek specjalnych, który obejmują:

- kilka rodzajów walki wręcz i posługiwania się każdym rodzajem broni, przetrwania w  ekstremalnych warunkach,

- działania specjalne, rozpoznanie pirotechniczne, posługiwanie się elektroniką najnowszej generacji,

- strzelania taktyczne i ochronę V. l. P,

- pozyskiwanie informacji o zagrożeniu i jego eliminację...

Wiemy, że dobrze opłacany i wyszkolony pracownik ochrony zachowa się zawsze profesjonalnie, nie bojąc się narazić swojego życia dla klienta, zawsze zachowa absolutną dyskrecję... Dlatego też nasi pracownicy za swoją fachowość otrzymują wysokie wynagrodzenie, które umożliwia im wykonywanie wyłącznie czynności służbowych i uczestnictwo w codziennych szkoleniach.

W wyniku przeprowadzonej ostrej selekcji stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju zespół najwyższej klasy specjalistów z wielu dziedzin, który potrafi profesjonalnie działać w każdych warunkach ekstremalnego zagrożenia, również poza granicami kraju. Od 1994r. nasi pracownicy systematycznie szkolą się wspólnie z przedstawicielami elitarnych jednostek specjalnych: Izraela, Łotwy, Litwy, Czech, Ukrainy, Węgier...

W uznaniu naszych osiągnięć przedstawiciele służb mundurowych innych państw, korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Specjalizujemy się w ochronie osobistej V.I.P,   tzw. ,,konwojach specjalnych" oraz nietypowych zleceniach ochrony osób i mienia.

 JAKO JEDYNI W WIELKOPOLSCE POSIADAMY LICENCJĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU INSTRUKTORÓW SŁUŻB MUDUROWYCH

 

 

organizacja

filozofia

szkolenia

praca

oferta

kontakt